קצת עליי

שמי קרן דורון - מאמיזמי ויועצת עסקית לאמהות שרוצות להעיף את העסק שלהן למעלה ועדיין לשמור על אמהות מחבקת. בשנים האחרונות ייסדתי את רשת הנטוורקינג הייחודית לנשים - המאמיזמיות המונה כיום 16 סניפים בארץ וסניף בארה“ב.

 

חרטתי על דגלי את השילוב בין אמהות להגשמה עצמית - יזמות. כאמא ל-3 בנות ויזמית מזה 10 שנים אני יודעת מניסיון שהשילוב בין אמהות לבין הגשמה עצמית הוא לא פנטזיה, הוא אפשרי לגמרי, ובעבודה שלי אני רואה את הקסם הזה מתגשם כל יום מחדש, רק צריך תכנון נכון, מיקוד ותכנית פעולה ברורה.

לאורך השנים העפתי למעלה יותר מ-100 עסקים של עצמאיות בתהליכים אישיים ועוד מאות רבות בסדנאות, קבוצות עבודה והרצאות. המטרה שלי להעניק לכל לקוחה שלי את כל הכלים העסקיים, השיווקיים והמקצועיים שהיא צריכה כדי להיות בעלת עסק מצליחה - אני בונה אותה כדי שהיא תבנה את העסק שלה כמו גדולה! ואת יודעת מה? זה באמת קורה.

 

אני מאמינה שעצמאית היא לא עסק של אישה אחת אלא היא אימפריה של אישה אחת ואנו צריכות לדעת להתייחס לעצמנו בהתאם - לרכוש כלים מקצועיים ושיווקיים, להשקיע בהיותנו בעלות עסק ולא בעלות מקצוע ולהבין שהעסק הקטן הזה שלנו הוא גדול מהחיים.

מזמינה אותך להצטרף לסדנאות השונות והמגוונות שאני עורכת, לקבוצות העבודה שלי או לפנק את עצמך בתהליך ליווי אישי בו אני אקח אותך יד ביד לעבר ההצלחה שלך.


אל תחלמי - תעשי! תהיי מאמיזמית!

MOMMY ZAMY © קרן דורון | טל' 050-688-1886